מתכננים אירוע? חתונה, בר/ בת מצווה, ברית/ה, יום הולדת, יום נישואין וכו'? משקיעים את מיטב כספיכם במקום, קייטרינג, מוזיקה, גימיקים שונים ועוד?  ומה לגבי האורחים שלכם? לא חבל על ההשקעה הכספית האדירה, שלא נדבר על הזמן והמחשבה, אם בסופו של יום לא יגיעו חלק מהמוזמנים לאירוע?

בשביל זה אתם צריכים אותנו!

מה כולל שירות אישורי הגעה לאירועים של Chair4U?

  • מענה אנושי: השיחות מבוצעות על ידי צוות טלפניות/ים מנוסים ואדיבים אשר שמחים לתת מענה למוזמנים בכל שאלה שצצה בנוגע לאירוע, כמו לדוגמא: היכן ממוקם האולם? האם יש הסעה?, האם המקום נגיש לנכים?, מהי רמת הכשרות של המקום? האם יש מנות צמחוניות? האם יש להצטייד בלבוש חם? וכו'. לא מדובר באישורי הגעה אוטומטיים על ידי מענה קולי, אישורי הגעה על ידי הודעת מסרון או אישורי הגעה באינטרנט.
  • חיסכון כספי: שימוש בשירותי אישורי הגעה של CHAIR4U מאפשר קבלת תמונת מצב עדכנית, עד יום לפני האירוע, מה שמונע מצב בו עליכם להתחייב לכמות מנות גדולה או קטנה מהרצוי. המדובר בחיסכון כספי של אלפי שקלים.
  • חיסכון בזמן וכאב ראש: השירות מונע מכם את הצורך בעריכת עשרות ומאות שיחות טלפון, אם על ידכם או על ידי גיוס החברים והמשפחה, חוסך זמן רב אותו ניתן להקדיש ליתר הסידורים, והיתרון המרכזי הוא האפשרות של המוזמן ליתן מענה כנה ואמיתי בדבר הגעתו לאירוע, מה שלעיתים קרובות לא נעשה כאשר בעל האירוע או מי מטעמו ומשפחתו מתקשר בעצמו, מחוסר נעימות של המוזמן וכו'.

אישורי הגעה טלפוניים מתבצעים ממספר טלפון מזוהה ולא חסום, מה שמונע אי מענה מצד מוזמנים רבים שאינם ששים לענות לשיחה לא מזוהה, ולכן לעיתים לא ניתן לאתר אותם טלפונית.

ההקפדה שלנו על טיב השיחות נובעת מכך שאנו מאמינים כי בהיותנו הגוף המייצג את בעלי השמחה, התחושה אותה אנחנו משדרים בשיחה מעידה על בעלי השמחה ואופי האירוע, ומוסיפה כמובן את אותו נופך יוקרתי לאירוע שלכם.

שירות אישורי ההגעה שאנו מציעים הינו אישורי הגעה טלפוניים באמצעות מענה אנושי של טלפנים מנוסים ואדיבים, המתקשרים אל המוזמנים שלכם, מציגים עצמם ומוודאים את הגעתם לאירוע. אנו מעדיפים ושמים דגש על מענה אנושי מאחר ומוזמנים מעדיפים לנהל שיחה אל מול מענה אנושי ולא אל מול מענה אלקטרוני.

קיימים מספר יתרונות במענה אנושי ואישורי הגעה טלפוניים על פני מענה אלקטרוני ואישורי הגעה באינטרנט או באמצעות מסרון SMS:
בעזרת מענה אנושי אנו יודעים להתאים את השיחה ואופן הצגת וידוא ההגעה בהתאם לקטגוריה אליה משויך האורח וכך נמנע בלבול אצל חלק גדול מהאורחים שלא תמיד מכירים את החתן או הכלה. תתפלאו, לא חסרים מוזמנים שכאשר מתקשרים אליהם אינם יודעים ומבינים באיזה אירוע מדובר ולכן לעיתים אינם מאשרים הגעה למרות שבסופו של דבר יגיעו וכל זאת רק בגלל הבלבול… (כך למשל מוסרים למוזמן שאינו יודע מיהם גלי ואיתן כי מדובר באירוע של דוד כהן (האבא).

ללא הגבלת כמות שיחות

אנו לא מגבילים בכמות השיחות המבוצעות לכל מוזמן, ובמידה ולא תפסנו את אחד המוזמנים, נמשיך להתקשר עד שנתפוס אותו ולא נוותר.. זאת המהות של אישורי ההגעה!

בנוסף, קיימת חשיבות רבה בבחירת המועד בו אנו עורכים את אישורי ההגעה לאירוע. מדוע? במידה ועורכים את אישורי ההגעה במועד שהוא רחוק יחסית מיום האירוע, רוב התשובות שתקבלו יהיו מטעות ולא מדויקות או שהמוזמנים יבקשו שתצלצלו אליהם במועד קרוב יותר לאירוע.

אנו ב CHAIR4U נוהגים לערוך את אישורי ההגעה הטלפוניים כשבוע עד שבוע וחצי לפני מועד האירוע וזאת על מנת שתתקבלנה תשובות כנות ומדויקות על ידי המוזמנים.

בסוף כל יום מקבל הלקוח דו"ח עדכני עם שיחות הטלפון שבוצעו, הערות שונות של המוזמנים ושל החברה, יחד עם הסבר מפורט וליווי אישי.

ניתן לשלב את שירות אישורי הגעה לאירועים עם שירות שליחת המסרונים (SMS) שלנו: שליחת מסרוני תזכורת למוזמנים יום לפני האירוע ומסרוני תודה לאחר האירוע – מה שמוסיף לנופך היוקרתי של האירוע שלכם ומעניק תחושה אישית לכל מוזמן ומוזמן!

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום או מלאו את פרטיכם בטופס המצורף

שם (*)

טלפון/נייד (*)

דואר אלקטרוני (*)

תאריך האירוע

בחר/י שירות: (*)
עסקיפרטיחתונהבר/ בת מצווהברית/הכנסיום עיוןקד"מ

אחר

תוכן ההודעה

נתראה בשמחות!! ושיהיה במזל טוב

Chair4U – מסדרים לכם את האירוע