שירות אישורי הגעה לחתונהאישורי הגעה לחתונה מבית Chair4U

אז אחרי שההתרגשות מהצעת הנישואין חלפה עברה לה, עבדתם ותיכננתם את החתונה שלכם חודשים רבים, נפגשתם עם ספקים שונים, קיבלתם המלצות מחברים, ובסופו של דבר סגרתם תאריך, מחיר אולם/ גן אירועים, מוזיקה, אלכוהול, שמלת כלה כמובן, גימיקים שונים וכו', השקעתם והתחייבתם במיטב כספיכם – מה לגבי הדבר החשוב ביותר – לדאוג ולוודא שהמוזמנים אכן יגיעו לאירוע? שירות אישורי הגעה לחתונה שלנו יפתור לכם בדיוק את הבעיה הזאת.

חיסכון כספי עצום

יום החתונה הוא אירוע מרגש ומלחיץ, גם לכם וגם למשפחות, כל העבודה הקשה והממושכת מתרכזת בערב אחד, ואתם כמובן רוצים שזה יהיה אירוע בלתי נשכח, שהכל יתקתק ולא יהיו בעיות, ושהאורחים שלכם ייהנו מכל רגע ויבוא לחגוג אתכם..

בשביל זה אנחנו כאן. ומי שמכיר את השירות, יודע שהוא לא פחות חשוב מבחירת שמלת כלה או D.J. מוצלח… למה?

אישורי הגעה לחתונה שאנו מציעים, מאפשרים לכם להיערך בהתאם מול אולם האירועים, להתחייב למספר מנות ריאלי והכי חשוב – לחסוך לכם כסף.

עריכת אישורי הגעה על ידי גוף מקצועי יכול לחסוך לכם עוד בשלב הראשוני ולפני השימוש בשירות סידור ההושבה כסף רב, מאחר וכל מוזמן = עלות מנה, וכאשר עלות ממוצעת למנה כיום נעה בין 200-500 ₪, די ב-10 מוזמנים שלא נעים להם להגיד שאינם יכולים או רוצים לבוא לחתונתכם, ובסוף לא יגיעו, כדי לגרום לכם להתחייב על כמות גדולה יותר של מנות – בזמן שיכולתם לחסוך בין 2,000 – 5,000 ₪ לפחות!!

סוד ההצלחה שלנו – מענה אנושי

ההקפדה שלנו על טיב השיחות נובעת מכך שאנו מאמינים כי בהיותנו הגוף המייצג את בעלי השמחה, התחושה אותה אנחנו משדרים בשיחה מעידה על בעלי השמחה ואופי האירוע, ומוסיפה כמובן את אותו נופך יוקרתי לאירוע שלכם.

שירות אישורי ההגעה שאנו מציעים הינו אישורי הגעה טלפוניים באמצעות מענה אנושי של טלפנים מנוסים ואדיבים, המתקשרים אל המוזמנים שלכם, מציגים עצמם ומוודאים את הגעתם לאירוע. אנו מעדיפים ושמים דגש על מענה אנושי מאחר ומוזמנים מעדיפים לנהל שיחה אל מול מענה אנושי ולא אל מול מענה אלקטרוני .

ללא הגבלת כמות שיחות – אנו לא מגבילים בכמות השיחות המבוצעות לכל מוזמן, ובמידה ולא תפסנו את אחד המוזמנים, נמשיך להתקשר עד שנתפוס אותו ולא נוותר.. זאת המהות של אישורי ההגעה!

אנו ב CHAIR4U נוהגים לערוך את אישורי ההגעה הטלפוניים כשבוע עד שבוע וחצי לפני מועד האירוע וזאת על מנת שתתקבלנה תשובות כנות ומדויקות על ידי המוזמנים.

בסוף כל יום אתם מקבלים דו"ח עדכני עם שיחות הטלפון שבוצעו, הערות שונות של המוזמנים ושל החברה, יחד עם הסבר מפורט וליווי אישי.

ניתן לשלב את שירות אישורי הגעה לחתונה יחד עם שירות שליחת המסרונים (SMS) שלנו: שליחת מסרוני תזכורת למוזמנים יום לפני האירוע, שמאפשרת לכם להיות רגועים שכולם יזכרו את מועד החתונה ומקום עריכתה..

שליחת מסרוני תודה לאחר האירוע – יום לאחר האירוע, כשאתם עדיין עייפים, עסוקים ברגעים שאחרי האירוע, סופרים את השיקים… אנו שולחים בשמכם הודעת תודה לכל מי שהגיע וחגג עמכם.. מה שמוסיף לנופך היוקרתי של האירוע שלכם ומעניק תחושה אישית לכל מוזמן ומוזמן!

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום או מלאו את פרטיכם בטופס המצורף

שם (*)

טלפון/נייד (*)

דואר אלקטרוני (*)

תאריך האירוע

בחר/י שירות: (*)
עסקיפרטיחתונהבר/ בת מצווהברית/הכנסיום עיוןקד"מ

אחר

תוכן ההודעה

נתראה בשמחות!! ושיהיה במזל טוב.

Chair4U – מסדרים לכם את האירוע

קריאה נוספת:
אישורי הגעה לאירועים