סידורי הושבה מבית Chair4U

סידורי הושבה – לא פעם הגעתם לאירוע כלשהו וההושבה הייתה מבולגנת, מציקה ולפעמים קצת מתישה..

בטח הבחנתם במוזמנים שמחפשים את מקום הישיבה שלהם לאחר שהגיעו לשולחן, וגילו שבמקומותיהם יושבים מוזמנים אחרים או כאלה שאיחרו וחיפשו מקום לשבת אך ללא הצלחה, ובכל הבלגאן הזה, האבא של הכלה או האמא של החתן מתרוצצים עם תרשים האולם ומנסים למצוא להם מקום לשבת, עד שמתייאשים ופותחים שולחן "רזרבה"…

סידורי הושבה באירוע - עמדת רישוםסידורי הושבה – הפיתרון לחיסכון בהוצאות מיותרות

זה לא סוד שעלויות האירועים הפרטיים הן גבוהות ורבות, וחלקן הגדול נעוץ במחיר המנה למוזמן. השימוש בשירות סידורי ישיבה שלנו מאפשר לצמצם ולחסוך בעלויות אלו, בין היתר בעזרת תכנון יעיל של סידור ההושבה, תכנון מקומות הישיבה באירוע מראש, והושבה ממוחשבת באירוע שמאפשרת להימנע מכל המבוכה, חוסר הסדר, והכי חשוב, מהוצאות כספיות מיותרות!

באירוע עצמו אנו משתמשים בתוכנה ייחודית שלנו שפותחה בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת גמישות באשר לסידורי ההושבה של האורחים ומניעת פתיחת שולחנות "רזרבה".

שירות זה מאפשר לכם להתנהל ולהתחייב מראש מול מקום האירוע על מספר מנות ריאלי, ובאירוע עצמו מאפשר את סידור ההושבה ללא הטרדת בעל השמחה או בני משפחתו, ללא עוגמת נפש של אורחים שאינם מוצאים את מקומם או שמקומם נתפס על ידי אחרים שהגיעו לאירוע ללא הודעה.

פתרונות בזמן אמת

צוות הדיילים של צר פור יו נמצא בעמדה בכניסה לאירוע ומושיב את המוזמנים בעזרת שימוש במערכת ממוחשבת, חדישה וייחודית שפותחה על פי סטנדרטים גבוהים ומאפשרת את ניהול מקומות הישיבה באירוע והושבה "און ליין" של המוזמנים, לאחר קליטת כל מוזמן שמגיע למקום באמצעות עמדת רישום .

הושבה מסוג זה ידידותית לכלל האורחים, כאשר במידה ויש צורך בעריכת שינויים בסידורי ההושבה, הם מתבצעים באותו הרגע ובקלות יתרה.
ניתן לקבל דו"ח מעודכן בכל שלב של האירוע שמשקף את כמות המוזמנים שהגיעו, ולפי זה אף לתכנן את תחילת הערב ולהתחיל את החופה כאשר מרבית המוזמנים ישנם…

חשוב לזכור כי תכנון וניהול נכון של מקומות הישיבה באירוע, ובפרט ההושבה הממוחשבת מוביל לחסכון כספי משמעותי בעלויות האירוע, כמו גם ההימנעות מהתרוצצויות וכאבי ראש בזמן האירוע כך שתוכלו ליהנות לאורך כל הערב.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום או מלאו את פרטיכם בטופס המצורף

שם (*)

טלפון/נייד (*)

דואר אלקטרוני (*)

תאריך האירוע

בחר/י שירות: (*)
עסקיפרטיחתונהבר/ בת מצווהברית/הכנסיום עיוןקד"מ

אחר

תוכן ההודעה

נתראה בשמחות!! ושיהיה במזל טוב..

כל הזכויות שמורות – Chair4U – מסדרים לכם את האירוע

קריאה נוספת

אישורי הגעה
סידורי הושבה לחתונה
עמדות רישום מבית Chair4U