עמדות רישום

Chair4U עוסקת בתכנון וניהול הושבה למגוון כנסים ואירועים שונים, פרטיים ועסקיים. אנו מאמינים בשירות ללקוח כערך עליון ולכן מקפידים על מתן ליווי ושירות מקצועי מהרגע הראשון ועד לסיום האירוע, כל זאת על ידי צוות מיומן ומקצועי ושימוש בטכנולוגיה חדישה וייחודית שפותחה על פי סטנדרטים גבוהים ומותאמת לאירועים השונים בהתאם לאופיים, הבאים לידי ביטוי בצורת עמדות רישום הממוחשבות שלנו.

עמדות רישום לאירועיםרישום לכנסים או אירועים עסקיים

עבור עסקים, אנו מעניקים שירות לכל סוגי הכנסים, וועידות, תערוכות, ימי עיון, סדנאות, אירועי קידום מכירות, אירועי יחסי ציבור וכו' בפריסה ארצית רחבה.

השירות המוצע כולל, על פי דרישת הלקוח ובהתאם לאופי האירוע, פגישת ייעוץ והכוונה מוקדמת, אישורי הגעה טלפוניים, שליחת מסרוני תזכורת (SMS), דיוור באמצעות דוא"ל, עמדות רישום, דיילות רישום, הכוונה והושבה למוזמנים והנפקת דו"ח מסכם.

עמדות רישום לכנסים כוללות עמדה ובה מחשב נייד ומדפסת המאוישת על ידי דיילות/ים מקצועיים וייצוגיים אשר יעדכנו את פרטי המוזמן על פי פרמטרים שנקבעו מראש יחד עם הלקוח (כגון: עיסוק, שם חברה, דוא"ל, פרטים מזהים שונים וכו') ויעניקו לו תג זיהוי. באמצעות עמדות אלה ניתן לערוך ריכוז, איסוף ורישום פרטי המוזמנים לכנס לפי דרישת מארגני האירוע ועל פי פרמטרים שייקבעו מראש.

ניתן לשלב ביחד עם עמדות הרישום הממוחשבות עמדות נוספות או משולבות, הכוללות חלוקת שי/ תיקיית מידע, מוצרים שונים, עמדות מודיעין ועוד, באמצעות צוות הדיילים של החברה.

יתרונה של עמדת הרישום הממוחשבת הוא בדייקנות, בחיסכון בזמן ומניעת רישום כפול; רישום ידני הוא מסורבל יותר, מצריך את הקלדת כל המידע לאחר האירוע, ואינו מאפשר עריכת חיתוכים שונים והנפקת מידע בנוגע לכל מוזמן בזמן אמת , כפי שנעשה בעמדה הממוחשבת. כך למשל ניתן לבדוק תוך כדי הרישום כמה מוזמנים הגיעו מכל חברה שהוזמנה, לפלח המידע בצורות שונות ועל פי פרמטרים שונים ולבחון זאת לאחר האירוע באמצעות דו"ח מפורט שמועבר ללקוח.

רישום לאירועים פרטיים

כחלק משירות ההושבה המוצע באירועים פרטיים, עמדות הרישום לאירועים פרטיים שלנו כוללות עמדות המאובזרות במחשב נייד ומדפסת, ומאוישות על ידי דיילים ודיילות מקצועיים וייצוגיים.

צוות הדיילים של צ'ר פור יו נמצא בעמדה בכניסה לאירוע, מקבל את פני האורחים ומושיב אותם בעזרת שימוש במערכת ממוחשבת, חדישה וייחודית שפותחה על פי סטנדרטים גבוהים ומאפשרת את ניהול מקומות הישיבה באירוע והושבה "און ליין" של המוזמנים, לאחר קליטת כל מוזמן שמגיע למקום.

השימוש בתוכנה הייחודית שלנו שפותחה בטכנולוגיה מיוחדת מאפשר גמישות באשר לסידורי ההושבה של האורחים ומניעת פתיחת שולחנות "רזרבה".

הושבה מסוג זה ידידותית לכלל האורחים, כאשר במידה ויש צורך בעריכת שינויים בסידורי ההושבה, הם מתבצעים באותו הרגע ובקלות יתרה. כך למשל, אם מוזמן אישר הגעה ל-3 מוזמנים אך בסופו של דבר הגיע לבד, או להיפך, מוזמן שאישר הגעה ליחיד והגיע בסופו של דבר זוג – המערכת מאפשרת להושיב את כל המזומנים יחדיו ללא פיצול, ובמידת הצורך עריכת שינוי ועדכון בשולחנות באותו הרגע כדי לאפשר להם לשבת יחדיו ובמידת הצורך להעביר אורחים אחרים לשולחנות סמוכים מאותה הקטגוריה – כך שכולם יוצאים מרוצים ושמחים.

שינוי זה אינו מתאפשר כאשר אתם עורכים מראש את הסקיצה ובה מושיבים את האורחים כולם באופן שמי, או לחילופין משתמשים בשירותי האולם או חברות שמנפיקות את תג השם בלבד אך ללא אפשרות לעריכת שינוי גמיש בסידור ההושבה בעת האירוע עצמו, אלא רק באמצעות שימוש בעמדות הרישום הממוחשבות המאפשרות שינויים כאלה.

ניתן לקבל דו"ח מעודכן בכל שלב של האירוע שמשקף את כמות המוזמנים שהגיעו, ולפי זה אף לתכנן את תחילת הערב ולהתחיל את החופה כאשר מרבית המוזמנים ישנם.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום או מלאו את פרטיכם בטופס המצורף

שם (*)

טלפון/נייד (*)

דואר אלקטרוני (*)

תאריך האירוע

בחר/י שירות: (*)
עסקיפרטיחתונהבר/ בת מצווהברית/הכנסיום עיוןקד"מ

אחר

תוכן ההודעה

עמדות הרישום של Chair4U – מסדרות לכם את האירוע

קריאה נוספת:

אישורי הגעה לחתונה – חתונה בלי כאבי ראש

אישורי הגעה לאירועים – חיסכון בכסף, בזמן ובעוגמת נפש