בשעה טובה התארסתם? מזל טוב! מה עכשיו?

הצעד הבסיסי והחשוב ביותר, עוד לפני שחשבתם על תאריך ומקום, הוא גיבוש רשימת מוזמנים, מאחר וכלי זה נותן לכם אינדיקציה לגבי כמות המוזמנים לאירוע, ולפי זה תוכלו להתנהל אל מול כל הספקים בהמשך הדרך..

רשימת מוזמנים מאפשרת לכם להתמקד בנוגע למקום האירוע (כך למשל אם יש לכם 500 מוזמנים והאולם מכיל עד 300 איש – תוכלו לסנן מראש מקומות.. וההיפך כמובן), רשימת מוזמנים מאפשרת לכם לכוון לתקציב ריאלי ונכון ותסייע לכם בסגירת הצילום לאירוע – לגבי בחירת כמות מצלמות וידאו ומצלמות סטילס, רשימת מוזמנים תתרום לכם בבחירת כמויות האלכוהול שעליכם להביא לאירוע – וכפי שאמרנו, לרשימת המוזמנים השפעה וקשר ישיר לכל שאר הספקים באירוע!!

ריכזנו עבורכם מספר שלבים בסיסיים להכנת רשימת המוזמנים בהם תוכלו להיעזר :

שלב ראשון, על כל אחד מבני הזוג לגבש רשימת מוזמנים אישית.

שלב שני,  גבשו רשימת מוזמנים של חברים משותפים.

שלב שלישי, על כל אחד מבני הזוג לבקש מהוריו לערוך את רשימת המוזמנים שלו, כאשר מומלץ לקבוע להם תאריך יעד שבו עליהם להעביר לכם את רשימת המוזמנים שלהם.

רצוי שרשימת המוזמנים של כל אחד מהגורמים בשמחה תהיה מחולקת לפי קטגוריה, מה שיקל על עבודתכם בהמשך. כך למשל: חברים, עבודה, משפחה וכו'.

שלב רביעי, עליכם לקבוע תאריך יעד שעד אליו תרכזו בידיכם את כלל רשימות המוזמנים וכך תוכלו להתקדם בהכנות.

ברשימת המוזמנים רצוי להוסיף עמודת "הערות" בה גם אתם וגם אנחנו ב Chair4U  נוכל להתייחס ולקחת בחשבון שיקולים אלה.  חשוב שתזכרו כי רשימת מוזמנים היא הדבר העיקרי והבסיסי בהפקת האירוע שלכם, ועליה תבנה כל הפקת האירוע שלכם.

נתראה בשמחות!! ושיהיה במזל טוב…

Chair4U – אישורי הגעה לחתונות ואירועים | סידורי הושבה | עמדות רישום